Dom

Wuhan Rising Electric Co., Ltd.

Chiny Wuhan Rising Electric Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Wuhan Rising Electric Co., Ltd. Certyfikaty
W styczniu kupiłem stanowisko do testowania transformatorów, które jest naprawdę bardzo dobrej jakości, działa bardzo stabilnie.

—— Mahmoud

Mam szczęście, że wybrałem tester przekaźników RISING.

—— Mr.Abdul

Zastanawiając się przez długi czas, zamówiłem TTR od RISING. To jest fajne. Dobra jakość, zaawansowany, elegancki i ładny wygląd

—— Mr.Shazab

Im Online Czat teraz

Wuhan Rising Electric Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Wuhan Rising Electric Co., Ltd. Wuhan Rising Electric Co., Ltd. Wuhan Rising Electric Co., Ltd. Wuhan Rising Electric Co., Ltd. Wuhan Rising Electric Co., Ltd.
Warsztat produkcyjny Warsztat produkcyjny
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Południowa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Na calym swiecie
Rok założenia : 2006
pc Export : < 10%
Wuhan Rising Electric Co., Ltd. z siedzibą w 2 0 0 6, z siedzibą w krajowej strefie rozwoju zaawansowanych technologii - strefie rozwoju Wuhan East Lake. Jesteśmy przedsiębiorstwem high-tech, które zajmuje się badaniem urządzeń wysokiego napięcia i badaniami związanymi z oprzyrządowaniem, rozwój, produkcja i zarządzanie jako punkt wyjścia przedsiębiorstwa. Nasi użytkownicy zaangażowani w branży elektroenergetycznej, kolejowej, metalurgicznej, komunikacyjnej, wojsko i wojnie itp.

Od momentu powstania firmy kierujemy się polityką biznesową „innowacyjną, wydajną, rygorystyczną, realistyczną”, implikując ideę zorientowania na ludzi w naszym zarządzaniu, tworząc strukturę firmy zgodnie z nowoczesnym przedsiębiorstwem. Najważniejsza jest jakość produktów. Ściśle przestrzegamy zarządzania jakością ISO 9 0 0 1, aby zapewnić jakość produktów o wysokiej niezawodności. Dążąc do ścisłej kontroli jakości i przemyślanej obsługi klienta, nasi doświadczeni pracownicy są zawsze dostępni, aby omówić Twoje wymagania i zapewnić pełną satysfakcję klienta. , dokładamy wszelkich starań, aby opracowywać nowe produkty spełniające różne wymagania. W 2 0 1 9 samodzielnie opracowaliśmy platformę inteligentnej chmury w chmurze APP i inteligentny system kontroli fabryki, które z powodzeniem uruchomiono w wielu dużych krajowych spółkach giełdowych, oraz afrykańskie kraje Bliskiego Wschodu.
Naszą zasadą jest „szybkie myślenie, ostra innowacja”. Przestrzegamy zasady obopólnych korzyści, korzystnej dla wszystkich współpracy w celu ustalenia dobrej reputacji. Serdecznie zapraszamy klientów do współpracy z nami i tworzenia lepszej przyszłości.

Szczegóły kontaktu
Wuhan Rising Electric Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Jason

Tel: +8613036102793

Faks: 86-27-81338911

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)