Dom ProduktySprzęt do testowania transformatorów

RSZRC-50A Sprzęt do testowania transformatorów Jednokanałowy tester rezystancji prądu stałego

Chiny Wuhan Rising Electric Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Wuhan Rising Electric Co., Ltd. Certyfikaty
W styczniu kupiłem stanowisko do testowania transformatorów, które jest naprawdę bardzo dobrej jakości, działa bardzo stabilnie.

—— Mahmoud

Mam szczęście, że wybrałem tester przekaźników RISING.

—— Mr.Abdul

Zastanawiając się przez długi czas, zamówiłem TTR od RISING. To jest fajne. Dobra jakość, zaawansowany, elegancki i ładny wygląd

—— Mr.Shazab

Im Online Czat teraz

RSZRC-50A Sprzęt do testowania transformatorów Jednokanałowy tester rezystancji prądu stałego

RSZRC-50A Transformer Testing Equipment Single-channel DC Resistance Tester
RSZRC-50A Transformer Testing Equipment Single-channel DC Resistance Tester

Duży Obraz :  RSZRC-50A Sprzęt do testowania transformatorów Jednokanałowy tester rezystancji prądu stałego

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: RISING
Orzecznictwo: ISO CE
Numer modelu: RSZRC-50A

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Szczegóły pakowania: Pakiet drewniane
Zasady płatności: L / C, L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 500 ZESTAWÓW NA miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Napięcie wyjściowe: 50 V. Prąd wyjściowy: 50A, 25A, 10A, 5A, 2,5A,
Minimalna rozdzielczość: 0,0001 mΩ Precyzja: 0,2% ± 0,0002 mΩ
Moc wejściowa: AC 220 V ± 10% Temperatura pracy: -20 ℃ -40 ℃
Wilgotność względna: ≤90% RH
High Light:

automatic power analyzer

,

ratio group tester

Sprzęt do testowania transformatora RSZRC-50A

Jednokanałowy tester rezystancji DC

Opis produktu

Test rezystancji DC transformatora jest jednym z najważniejszych elementów testu fabrycznego produktu gotowego i półfabrykatu, testu instalacji i przekazania w produkcji transformatora oraz testu prewencyjnego w sektorze elektroenergetycznym, może skutecznie znaleźć wady produkcyjne, takie jak luźność, brak pasma i przerywana linia w wyborze materiału, spawalnictwo i część łącząca cewek transformatora oraz ukryte niebezpieczeństwo istniejące po uruchomieniu. Aby zaspokoić zapotrzebowanie na szybki pomiar rezystancji DC transformatora, nasza firma opracowała nową generację testera rezystancji DC, wykorzystując własne zalety techniczne. Wykorzystując zupełnie nową technologię zasilania trzeciej generacji, ma małą objętość, lekkość i duży prąd wyjściowy itp. Cała maszyna jest kontrolowana przez mikrokomputer z jednym chipem (SCM), cała maszyna automatycznie wykonuje automatyczną inspekcję, przetwarzanie danych oraz wyświetlacz itp. i posiada funkcje automatycznego rozładowania i wskazania rozładowania. Sprzęt ma wysoką dokładność i łatwą obsługę, może realizować szybki pomiar rezystancji DC transformatora.

Cecha / funkcja

1. Tester ma duży prąd wyjściowy (maksymalnie 50 A) i wysokie napięcie ładowania (może wytwarzać 50 V).

2. Ma szeroki zakres pomiarowy (0Ω-40kΩ), będąc w stanie zmierzyć wszystkie indukcyjne rezystancje DC transformatorów i transformatorów instrumentalnych itp.

3. Maszyna posiada funkcję automatycznego wspomagania magnetycznego i wykorzystuje wzbudzanie struny przy wysokim napięciu do testowania uzwojenia pięciorożnego niskonapięciowego transformatora YND11 o dużej pojemności z rdzeniem żelaznym. Tester automatycznie łączy uzwojenia zgodnie z wybranymi fazami, aby umożliwić szybki i prawidłowy pomiar uzwojenia niskiego napięcia. Może spełniać wymagania dotyczące czasu podczas testu wzrostu temperatury transformatora, z podwójnymi kanałami do pomiaru, próbkowania w czasie rzeczywistym i wydruku, dzięki czemu test wzrostu temperatury jest prosty i wygodny.

4. Ma doskonały obwód ochronny i wysoką niezawodność. Duży kolorowy ekran, dzięki któremu wyświetlane dane są bardzo czytelne.

5. Tester ma wieczny kalendarz, przechowuje 100 zestawów danych i automatyczne obliczanie temperatury itp., Nie straci danych po wyłączeniu. Jest również wyposażony w interfejs U-disk do eksportowania danych do sprawdzenia.

6. Posiada interfejs komunikacyjny RS485 i może współpracować z oprogramowaniem sterującym górnego komputera. Może realizować zdalne sterowanie i pomiary.

7. Sprzęt może automatycznie przeprowadzić rozmagnesowanie, zmniejszy to regenerację transformatora i uniknie trudności w zamykaniu.

8. Urządzenie posiada funkcję ochrony i alarmu przed nieprawidłowym podłączeniem zasilania AC380V, zmniejszy szkody spowodowane niewłaściwą obsługą.

9. Posiada również takie cechy, jak szeroko stosowane temperatury, wysoka dokładność, zabezpieczenie przed trzęsieniami, zapobieganie zakłóceniom, wysoka stabilność i przenośność. Posiada alarm dźwiękowy do rozładowania i wyraźne wskazania rozładowania, funkcje te mogą również zmniejszyć nieprawidłowe działanie.

Szczegóły kontaktu
Wuhan Rising Electric Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Jason

Tel: +8613036102793

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)